فروشگاه اینترنتی کالامون چیست؟
فروشگاه کالامون بازار بزرگ لوازم خانگی شوش تهران در سراسر میهن عزیزمان ایران است. 
کالامون فروشگاهی اینترنتی به نشانی www.kalamoon.ir است که در حوزه لوازم آشپزخانه و برندهای موجود در بازار شوش تهران با همکاری متخصصان در زمینه ی بازاریابی و بازرگانی در بازار شوش تهران فعالیت می‌کند. بازار بزرگ شوش تهران یکی از قدیمی‌ترین بازار های تهران است که ضلع جنوب غربی آن تبدیل به مرکز بلور، چینی و لوازم آشپزخانه شده است که روزانه عمده‌فروشان و خریداران بی‌شماری از سراسر کشور به‌منظور تهیه کالاهای موردنیاز خود به این مکان مراجعه می‌کنند. قلب ظروف آشپزخانه و پذیرایی و به‌طور خاص بلور و چینی ایران طالبان زیادی دارد که از هرگونه امکان دسترسی راحت‌تر به این محل استقبال می‌کنند. ضرورت نیاز به بازتاب این بازار بزرگ، ما را بر آن داشت تا با راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی کالامون عرضه این محصولات و برندها را در سراسر کشور تسهیل و ممکن نماییم. ازاین‌رو،فروشگاه کالامون باهدف ارائه راهکارهای نوین برای بهبود شیوه زندگی و خدمت به خانواده‌های ایرانی ایجاد شد؛ خواه این خانواده یک تأمین‌کننده باشد، خواه یک مصرف‌کننده. به‌این‌ترتیب، ایده اولیه کالامون با هدف گذر از عصر سنتی مبادله و خرید و فروش کالا به عصر نوین ارتباطات شکل گرفت.


کالامون چه تفاوتی دارد؟

انواع مختلف و محصولات متنوع موجود در فروشگاه اینترنتی کالامون به شما اطمینان می­دهد که به سادگی محصولی را که به دنبال آن هستید پیدا می­کنید. بر اساس نوع نیاز خود، بر اساس کاربری کالا و یا حتی بر اساس شرکت سازنده­ی محصول می­توانید کالای مورد نظر خود را پیدا کنید و به سادگی خریدتان را انجام دهید. ما برای هر سلیقه­ای محصولی در نظر گرفته­ایم. شما می توانید به آسانی به بازار بزرگ لوازم آشپزخانه متصل ­شوید و قیمت واقعی اجناس را پرداخت ­کنید.
برندهای متنوع موجود در فروشگاه اینترنتی کالامون گلچینی از برترین­های حال حاضر بازار لوازم آشپزخانه هستند. در میان این برندها نام شرکت های معتبر داخلی و خارجی اطمینان بخش خرید شما خواهد بود. کالامون همواره در فکر حمایت از تولیدات داخلی بوده و محصولات منتخب ایرانی را با کیفیت عالی برای شما گزینش می کند.

بدون شک حضور در قلب بازار شوش و ارتباط با برندهای معتبر، علاوه بر تاثیر روی قیمت اجناس، باعث می­شود تا تنوع نامحدودی از کالاهای مختلف در برندهای گوناگون در دسترس خریدار قرار گیرد. اساس فروشگاه اینترنتی کالامون از همین ایده ناشی شده است. در منزل خود بنشینید و بازار شوش را با جزئیات کامل رصد کنید!

در فروشگاه اینترنتی کالامون سعی شده تا نهایت جزئیات با دقت بالا برای شما فراهم شود. مجموعه عکس­های مربوط به هر محصول به همراه مشخصات کالا و توضیحات تکمیلی باعث می شود تا با اطلاع کافی انتخاب، مقایسه و تصمیم گیری کنید و در نهایت خرید هوشمندانه ای داشته باشید. شوش مال راه حلی برای زندگی هوشمندانه شماست.